
Afgelopen maand heeft Tedas haar dienstverlenings-portfolio op IT Security uitgebreid met een nieuwe leverancier; Phished!
Phished biedt een volledig geautomatiseerd platform voor Phishing simulaties, training en awareness content tegen Phishing aanvallen. Waar veel organisaties dure campagnes opzetten om voor een beperkte periode een aantal Phishing simulatie mails naar medewerkers te versturen om de awareness te verhogen, doet het platform van Phished dit continu en volledig geautomatiseerd en het hele jaar door voor een bedrag van slechts € 12,50 excl. BTW per medewerker. Het enige wat u hoeft te doen is ons de gegevens van uw gebruikers verstrekken (uiteraard na het teken van een verwerkingsovereenkomst) en bepalen wat de frequentie van de Phishing simulaties en het type “content” wordt. De Phishing simulaties volgen volledig automatisch, op willekeurige moment en gepersonaliseerd op uw medewerkers.
Medewerkers die op een Phishing simulatie mail klikken, krijgen direct korte awareness content, in de vorm van microlearnings, aangeboden om dit in de toekomst te voorkomen. Door het gebruik van Phished krijgen uw medewerkers een bewezen betere awareness en zijn ze beter bestand tegen echte Phishing pogingen!
Meer weten over onze Phishing simulatie en awareness dienstverlening? Neem dan contact met ons op.